elektryk praca niemcy
Praca dla elektryków w Niemczech
Październik 3, 2015
Studiuj i zarabiaj – praca dorywcza i nie tylko
Listopad 1, 2015

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, w którym poprzysięgniecie sobie dozgonną miłość i wierność. To także uroczystość rodzinna, która na pewno znajdzie się w kronice rodzinnej i może być przyczynkiem do założenia własnej kroniki. Dobrze jest mieć z tej uroczystości pamiątkę. Oszczędzanie nie jest wskazane. Wiele osób mówi o tym, że filmy czy fotografie ślubne i weselne nie są drogie. One są bezcenne. I coś w tym jest.

Wybór fotografa czy kamerzysty, który uwieczni moment zaślubin, a następnie zabawę weselną nie jest łatwy. W morzu wydatków związanych z organizacją to kolejny element, na którym większość osób chce w miarę możliwości zaoszczędzić. Często jednak niska cena nie idzie w parze z doświadczeniem i profesjonalizmem. Kierowanie się tylko i wyłącznie ceną usług fotografa lub kamerzysty może zaowocować żenującym i wstydliwym filmem, który wyląduje głęboko na dnie szafy i nigdy nie zostanie obejrzany, a może nawet zostać wyrzucony.

Dobry, profesjonalnie nagrany, a następnie zmontowany film to pamiątka na całe życie, który będziecie oglądać ze swoimi bliskimi, a w przyszłości również i z dziećmi. Pięknymi zdjęciami ze ślubu możecie natomiast udekorować mieszkanie, obdarować swoich bliskich i przeglądać, gdy dojdziecie razem do jesieni życia.

Aby nie zmarnować okazji do posiadania takich pamiątek, należy poświęcić trochę czasu na wybór fotografa ślubnego czy też kamerzysty. Należy sprawdzić ich portfolio, przykładowe realizacje, filmy demonstracyjne, a także sprzęt, z którego korzystają. Rodzaj i jakość używanego sprzętu wpływają bowiem na jakość uzyskanego materiału i późniejszy montaż.

O wybór odpowiedniej osoby należy też zadbać odpowiednio wcześniej. Gdy osoba uwieczniająca wesela i śluby jest dobra, zwykle ma wypełniony po brzegi kalendarz i oczekiwanie może wynosić nawet 1,5 roku! To nie żart. Podobnie jest z bardziej atrakcyjnymi miejscami na ślub i wesele, warto więc się pospieszyć.

Fotografia ślubna pomaga nam uchwycić ulotne chwile na długie lata a nawet dekady.